Aktualności

3  i 10 stycznia 2019r. w „Siódemce” odbywały  się zabawy choinkowe. Pierwsza z nich zorganizowana została dla klas V-VIII, zaś druga dla I-IV.
W tym roku po raz pierwszy uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności taneczne na dużym parkiecie sali gimnastycznej, który na tę okoliczność został specjalnie przygotowany.

Uczniowie w doskonałych nastrojach bawili się w rytm muzycznych przebojów, zaś zabawę dla dzieci z klas młodszych poprowadziła p. Ewa Kowalewska.

UWAGA !!!

Zmiana organizacji pracy w dniu 14.01.2019r. – (poniedziałek) dla klas I – VIII

8.00 – 8.45 - pierwsza lekcja

8.55 – 9.40 - druga lekcja

9.50 – 10.35 - trzecia lekcja

10.45 – 11.30 - czwarta lekcja

20-minutowa przerwa obiadowa

11.50 – 12.35 - piąta lekcja

15-minutowa przerwa obiadowa

12.50 – 13.20 - szósta lekcja

13.25 – 13.55 - siódma lekcja

14.00 – 14.30 - ósma lekcja

14.35 – 15.05 - dziewiąta lekcja

Lekcje po 5-tej godzinie trwają 30 minut, przerwy 5 minut.

Świetlica szkolna pracuje bez zmian według planu.

Styczeń rozpoczynamy od przedstawienia Wam wszystkim kolejnej utalentowanej osoby z Siódemki. Tym razem mowa o Magdzie Głębockiej z klasy VIIb. Czym pasjonuje się Magda i w czym jest świetna, o tym poniżej. Dodatkowo Magda stanęła przed trudnym dziennikarskim zdaniem – zrobiła krótki wywiad z samą sobą. Sprawdzacie jak poszło jej w obu rolach.

Kamil Konopka

Zweryfikowane wyniki rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dostępne są na stronie internetowej www.pg5.webd.pl

Zapraszamy na styczniowe kontakty indywidualne.

08.01.2019r. kl. IV-VIII

Spotkanie z nauczycielami przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia, przyroda, informatyka, technika, religia, doradztwo zawodowe, psycholog, edb.

09.01.2019r. kl. IV-VIII

Spotkanie z nauczycielami przedmiotów: j. polski, j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, historia, muzyka, plastyka, wychowanie fizyczne, pedagog, terapeutą pedagogicznym, wos.

16.01.2019r. kl. I-III

Spotkanie z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, logopedą, nauczycielami religii, języka angielskiego, wychowania fizycznego, terapeutą pedagogicznym