Jubileusz uczczony, sala otwarta

Wiele tygodni przygotowywana uroczystość Jubileuszu 60-lecia szkoły za nami. Mnóstwo znamienitych gości zaszczyciło nas swoją obecnością. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się zabrać głos, wspominali o wysokim poziomie nauczania w Siódemce oraz wielkich sukcesach sportowych osiąganych przez uczniów. Ich niezwykle miłe słowa to wielka motywacja na przyszłość, która rysuje się w kolorowych barwach: pomarańczowej, kremowej i brązowej (kolory nowej elewacji budynku szkoły i sali sportowej).

Z inicjatywy MSU  dziewczęta w tajnym głosowaniu wybrały w swoich klasach SUPER CHŁOPAKÓW.  W Dniu Ich Święta na uroczystym apelu p. Dyr. Iwona Erynk- Cichowicz wręczyła medale SUPER CHŁOPAKA.  Młodzi Panowie otrzymali również gromkie brawa.

Dnia 16 października o godzinie 8:00 w sali 24 odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST. Wszystkich startujących w tym konkursie zapraszam o 7:45 pod salę 24.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży serdecznie zaprasza Rodziców uczniów na uroczystość jubileuszu 60 – lecia szkoły oraz otwarcia sali sportowej,

która odbędzie 15 października 2018r.

To bezprecedensowe wydarzenie jest dla nas niezwykle ważnym punktem kalendarza bieżącego roku szkolnego i nie może odbyć się bez Państwa obecności. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa podczas uroczystości.

Plan uroczystości otwarcia sali sportowej:

- 9.30 – zbiórka uczestników uroczystości przed szkołą

- 10.00 – Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

- 11.30 – rozpoczęcie uroczystości w sali sportowej (z udziałem delegacji klas)

Uwaga!

Informujemy, że w dn. 12.10.2018r. (piątek) w związku z wymianą głównych drzwi wejściowych do szkoły, wszyscy wchodzą na teren budynku wejściem od strony sali gimnastycznej.