Ogłoszenia

Poniżej zamieszczamy informacje niezbędne dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej szkoły. Oczywiście serdecznie zapraszamy do Siódemki.

Należy kliknąć w Czytaj więcej

7 lutego o 17.30 zapraszamy rodziców uczniów klas I – III na zebrania z wychowawcami poszczególnych klas.

Przydział sal:

Klasa Ia – sala nr 37

Klasa Ib – sala nr 36

Klasa Ic – sala nr 35

Dyrekcja i wychowawcy klas IV- VII Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Adama Mickiewicza zapraszają Państwa na zebrania rodziców, które odbędą się 17 stycznia 2018r. o godzinie 17.00. Planowany porządek spotkania:

I część – zebranie ogólnoszkolne - godzina 17.00-hol II piętra

krótka prelekcja przedstawiciela MKP w Łomży p. Moniki Bańkowskiej na temat: „Mapa zagrożeń Łomży i zagrożenia w sieci”

Działalność Samorządu Uczniowskiego - prezentacja multimedialna

II część – zebrania klasowe rodziców z wychowawcami poszczególnych klas

w wyznaczonych salach.

Będzie nam miło gościć Państwa  na I części spotkania.

                 Dyrekcja i wychowawcy klas IV- VII

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, który odbędzie się 15 marca. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas II – VII, a zgłosić się do udziału jest niezwykle łatwo. Wystarczy zapisać się u swojego nauczyciela matematyki i uiścić kwotę wpisowego (9zł) oraz złożyć podpisane przez rodziców oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych, a także potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i akceptacji jego zapisów. Druk oświadczenia można wydrukować ze strony internetowej konkursu KANGUR (http://www.kangur-mat.pl/dokumenty/oswiadczenie_rodzica.pdf) lub odebrać od nauczyciela matematyki. Zgłoszeń można dokonywać do 18 stycznia.

Kamil Konopka

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych na wspólny wieczór wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, przeznaczonych na akcję charytatywną „Pola Nadziei” wspierająca podopiecznych z chorobami nowotworowymi. Spotkanie odbędzie się w dniu 11.12.2017 na holu na II piętrze w godz. 17.00 – 20.00. Prosimy o przyniesienie materiałów niezbędnych do wykonania wybranych przez siebie ozdób (np. bombek ze styropianu, wstążeczek, cekinów, kleju oraz innych ozdób do dekoracji