Ogłoszenia

Zachęcamy do zapoznania się z listem Minister Edukacji Narodowej - pani Anny Zalewskiej w sprawie organizacji naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych.

kliknij i przeczytaj

Uwaga Rodzice!

Po przeprowadzonej rekrutacji  podstawowej do przedszkoli/ oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  w Łomży, informujemy że wolne miejsca występują w:

Przypominamy, że 4 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Życzymy miłego wypoczynku

4 maja świetlica szkolna szkolna pracuje zgodnie z planem

Do dnia 26 kwietnia 2018r. prosimy o zgłaszanie w sekretariacie szkoły (osobiście lub telefonicznie 862185043) nieobecności na obiedzie w dniach: 30 kwietnia 2018r. (poniedziałek) lub 2 maja 2018r. (środa)

Poniżej zamieszczamy informacje niezbędne dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej szkoły. Oczywiście serdecznie zapraszamy do Siódemki.

Należy kliknąć w Czytaj więcej