Psycholog

Zapraszamy Rodziców na cykl warsztatów z psychologiem „Jak kochać i wymagać?”. Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku. Pierwsze zajęcia, na które zapraszamy wszystkich Rodziców odbędą się 02 października 2017r (poniedziałek) w godz. 17.00 -18.30. Godzina zajęć może ulec zmianie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Spotykamy się na holu na I piętrze. Temat warsztatów: Jak pomóc dziecku radzić sobie z uczuciami i trudnymi emocjami? Na warsztaty można dołączyć w dowolnym momencie, o terminach będziemy na bieżąco informować na stronie szkoły.

Małgorzata Rytel

Szkoła Dobrych Manier - dla dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży

Jeśli uważasz, że dobre maniery są bardzo ważne, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! W pierwszej edycji warsztatów zapraszamy uczniów klas 3 i 4. Zapraszamy już 3 października 2017r (wtorek) w godz. 16.30 – 17.30.  Godzina zajęć może ulec zmianie, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Spotykamy się na holu na I piętrze. Temat najbliższych zajęć: Jestem damą, jestem gentelmanem – poznajemy ogólne zasady savoir vivre.

Małgorzata Rytel

Garść informacji na temat zagrożeń z jakimi nasze dzieci mogą zetknąć się podczas korzystania z sieci internet oraz kilka sposobów, jak skutecznie chronić przed nimi nasz pociechy.

Dziecko w sieci (kliknij)

Rusza cykl "Szkolny psycholog radzi". W kolejnych odcinkach pani Małgorzata Rytel będzie wspomagać dobrą radą zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Zapraszamy do śledzenia cyklu na naszej stronie internetowej. Rozpoczynamy już dziś.

"Mamo, tato, idę do szkoły!"

Proszę przygotujcie mi miejsce do pracy i odrabiania lekcji oraz miejsce, gdzie położę tornister, książki, zeszyty. Proszę Was o ciszę, spokój i pogodną atmosferę w domu.