Osiągnięcia Artystyczne

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (poniżej) z finału konkursu plastycznego zorganizowanego przez Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży. Uczniowie Siódemki zdobyli 5 nagród:
Maksymilian Miluski (4d) - 1 miejsce
Kaja Żyjewska (4a) - 3 miejsce

Wyróżnienia otrzymali:Kacper Budziszewski, Aleksandra Godlewska, Marta Karwowska
Tekst i foto: Katarzyna Szmitko

Wyniki konkursu „Moja bajka”. Uczniowie klas 1 - 3 wykonali prace plastyczne przy użyciu aplikacji Paint. Jury w składzie: Elżbieta Bagińska, Joanna Jaroszewicz i Artur Zbikowski, wyłoniło zwycięzców. Oto oni:

19 grudnia 2016r. w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży odbyło się podsumowanie konkursu na „Ex libris naszej  biblioteki”.  Celem konkursu było: propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej, zachęcanie do wykorzystania oryginalnych rozwiązań plastycznych. Komisja konkursowa w składzie: Urszula Bobryk, Joanna Podsiadło, Jolanta Mioduszewska wyłoniła najpiękniejszy Ex libris biblioteki szkolnej. Miło nam poinformować, że I miejsce zajął Piotrek Milewski z klasy Va. Gratulujemy.

Joanna Podsiadło

W październiku uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie plastyczno – muzycznym "BARWY MUZYKI II EDYCJA" organizowanym przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Najpierw drugoklasiści wykonali prace plastyczne w trakcie Audycji prowadzonej przez muzyków z Filharmonii. Poddali się muzyce i zawierzyli swojej wyobraźni. Potem szkolna komisja (pani Irena Dardzińska i pani Katarzyna Szmitko) wybrała 5 najlepszych prac, które reprezentowały naszą szkołę w finale.

W listopadzie odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pt."Stworki owocowo - warzywne". W eliminacjach udział wzięli wszyscy uczniowie klas I-III. Do finału zakwalifikowanych zostało 25 prac. Spośród nich jury w składzie: p. Elżbieta Kozłowska i p. Bożena Miller- Żmijewska wyłoniły 18 nagrodzonych i wyróżnionych uczniów.