Osiągnięcia Artystyczne

Za nami szkolny etap konkursu „Baje, Bajki, Bajeczki...”

Kilkunastu recytatorów zmagało się w świetlicy o tytuł najlepszego. Zwyciężyła Natalia Puławska z klasy 4c przed Emilią Horoszko i Amelią Andrychowska (obie kl. 6c). Wyróżnienia otrzymali: Karol Dobrowolski (4b), Dominik Ulatowski (5a) i Ada Bagińska (5c). Występy konkursowe oceniło jury w składzie: p. Aneta Trzeciak-Kowalczyk – nauczyciel jęz. polskiego z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży, p. Małgorzata Cholewicka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w SP7 w Łomży i p. Magdalena Białecka - logopeda SP7. Konkurs zorganizowały: Joanna Zysk, Urszula Bobryk i Joanna Podsiadło. Autorem zdjęć jest pani Magdalena Białecka.

16 listopada 2016 r. uczennice klasy VIc: Amelia Andrychowska i Marta Alicja Muzyk reprezentowały naszą szkołę na Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszy Patriotycznych dla Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Ojczyzna w poezji” pt. „Syberyjskie niebo wczoraj i dziś”. Marta Alicja Muzyk zajęła II miejsce. Amelia Andrychowska otrzymała wyróżnienie. Dziewczynki do konkursu przygotowała pani dyrektor Iwona Erynk–Cichowicz.

Joanna Podsiadło

Podczas szkolnego apelu wręczone zostały dyplomy za jesienną dekorację drzwi do pracowni i gabinetów. Wszystkie prace warte były docenienia, więc wszyscy autorzy zostali nagrodzeni. Oto lista wykonanych prac:

sala nr 37 - zaproszenie do Świata Owoców

nr 36 - zaproszenie do Świata Radości i Przyjaźni

nr 35 - zaproszenie do Świata Kosmosu i Dalekich Galaktyk

nr 34 - zaproszenie do Świata Darów Jesieni

Wiktoria Świątkowska (uczennica klasy 4d) triumfowała w rozegranym w Supraślu Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej.

Konkurs piosenki odbył się w ramach Dni Kultury Niemieckiej Białystok - Supraśl 2016. Wiktoria wystąpiła w kategorii solistów ze szkół podstawowych. Wielkie gratulacje!

30 września dwoje uczniów naszej szkoły, z klasy II c – Laura Ursin i Wiktor Bechta – pojechało do Białegostoku po odbiór nagród w konkursie wojewódzkim pt. „Skarby akwenów wodnych województwa podlaskiego w otoczeniu bezpiecznej drogi“. 

Nagroda okazała się nietuzinkowa, ponieważ już od samego początku na dzieci czekał szereg tematycznych niespodzianek. Ponieważ organizatorem konkursu była Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, na dzieci czekał pod szkołą policyjny samochód, którym laureaci dojechali na miejsce dekoracji, czyli do Wydziału Prewencji w stolicy Podlasia.